Półkolonie wakacyjne- Akademia Młodych Cwaniaczków

Kategoria
Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"
Termin
2018-06-25 08:00 - 2018-06-29 17:00
Miejsce
Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę
Ilość miejsc
10
Miejsca dostępne
10
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kategorie wiekowe
Dzieci w wieku 4-6 lat

ŁAMIEMY STEREOTYP CWANIACZKA!

Z naszych półkolonii dzieciaki wychodzą uśmiechnięte i ze zdobytą wiedzą! Chcemy, aby po ukończeniu Akademii dzieci były: cwane ale uprzejme, samodzielne ale uczynne, zaradne ale także pomocne, wyjątkowe ale z umiejętnością pracy w grupie!

* zajęcia odbędą się w terminie od poniedziałku 25 czerwca do piątku 29 czerwca w godzinach 10:00-15:00 - koszt turnusu z lunchem tematycznym - 300 zł/os.

Istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka wcześniej lub odebrania później:

- zabawa swobodna + drugie śniadanie od 8:00-10:00 - 10 zł/h/dzień.

- zabawa swobodna + podwieczorek od 15:00-17:00 - 10 zł/h/dzień.

Opis zajęć 

Mydełka – Wszystkie dzieci będą miały okazję własnoręcznie zrobić kolorowe mydełko do kąpieli! Każde z nich wybierze ulubiony kolor, zapach i kształt, a kiedy mydełko będzie gotowe każdy nasz mały uczestnik będzie mógł zabrać je do domu.

Warsztaty Malarskie – W każdym z Nas drzemie artysta! Jednak każdy talent trzeba szlifować.. W tym celu każdy cwaniaczek będzie mógł wyszaleć się za pomocą pędzelka i rozmaitych farb! W naszej pracowni powstaną wykwintne dzieła sztuki, a każde płótno zawiśnie następnie w klubowej galerii!

Pierwsza pomoc – Każdy, nawet malutki cwaniaczek po tych warsztatach będzie umiał poradzić sobie w trudnych sytuacjach! Z naszym instruktorem z Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego poprowadzimy pouczające lecz również zabawne zajęcia z pierwszej pomocy. Każdy może być bohaterem!

Gra terenowa – Czy każdy z Was zna podchody? Stwórzmy razem dwie drużyny i sprawdźmy kto okaże się lepszym odkrywcą!

Zabawy na świeżym powietrzu - Każdego dnia (pod warunkiem, że będzie dopisywać pogoda) będziemy odwiedzać place zabaw oraz parki

Warsztaty kulinarne – Każdego dnia nasz wygłodniały cwaniaczek, będzie mógł z pomocą prowadzących przygotować sobie ciepły posiłek ze zdrowych produktów! Pod koniec naszej przygody, każdy cwaniaczek będzie mógł zostać małym szefem kuchni!

 
 

Terminy

  • Od 2018-06-25 08:00 do 2018-06-29 17:00

Wspierane przez iCagenda