Pierwsze Spotkanie Ligi Piłkarzyków

 Rezerwacja zakończona
 
13
Kategoria
Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"
Termin
2018-11-10 11:00 - 13:00
Miejsce
Klub Dla Rodzin Zwalcz Nudę
Ilość miejsc
13
Miejsca dostępne
Brak miejsc w tym terminie
Telefon
884 939 880
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Kategorie wiekowe
wszystkie

Pierwsze Spotkanie Ligi Piłkarzyków w Klubie Zwalcz Nudę!

Zapraszamy CAŁE RODZINY ( dzieci, rodzice, dziadkowie, pradziadkowie) na wspólne rozgrywki! Każda drużyna, po przygotowaniu własnego herbu rodzinnego oraz niezbędnych materiałów kibica (DLA CHĘTNYCH), będzie mogła zmierzyć się w prawdziwym meczu o Puchar Piłkarskich Pogromców Nudy!

Reprezentanci drużyny (DOROSŁY+DZIECKO), przy wsparciu całej rodziny, wezmą udział w kwalifikacjach do Finałów.  Czekają Nas mecze pełne emocji, zapału i uśmiechu! Tego dnia każda rodzina stanie się jednością, która dąży nie tylko do najlepszego miejsca w rankingu, ale również do zacieśniania więzi rodzinnych!

Na początek odbędą się minimum dwa spotkania Ligii Piłkarzyków (w zależności od liczby chętnych) - Pierwsze spotkanie 10 Listopada 2018r. .

Podczas spotkań będziemy prowadzić Ranking Wszystkich Drużyn (dostępny na stronie zwalcznude.pl),  z którego wyłonimy najlepsze drużyny do FINAŁU!

FINAŁY odbędą się w 2019r. - zwycięskie drużyny (spośród wszystkich spotkań) zmierzy się ze sobą, w pościgu o Puchar Piłkarskich Pogromców Nudy oraz Wspaniałe Nagrody!

1 REZERWACJA = 1 DRUŻYNA (RODZIC+ DZIECKO+KIBICE)

 
 

Terminy

  • 2018-11-10 11:00 - 13:00

Wspierane przez iCagenda