Wawerska Akademia Elfów Św. Mikołaja

 Rezerwacja zakończona
 
250
Kategoria
Akademia Elfów Świętego Mikołaja
Termin
2018-12-08 14:00 - 18:00
Miejsce
Wawer, Galeria Ferio Wawer
Ilość miejsc
250
Miejsca dostępne
Brak miejsc w tym terminie
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kategorie wiekowe
wszystkie

Na co dzień Akademia Elfów Świętego Mikołaja znajduje się na Biegunie Północnym jednak w grudniu ze względu na gorący czas przedświąteczny otwiera swoją filię w Warszawie w Wawrze. Dołącz do Akademii i zostań pomocnikiem Św. Mikołaja!

Nabór do Akademii już 8 grudnia w Galerii Ferio Wawer!

Nie zwlekajcie i przyłączcie się do nas! Do wygrania wspaniałe nagrody ufundowane przez: Uczy i Bawi, sala zabaw Fikołki, Mattel, Egurrola Dance Studio, Wydawnictwo Media Service Zawada, Kapitana Naukę, Wydawnictwo Zakamarki i innych. Każde dziecko dostanie upominek od Św. Mikołaja – mamy dla Was zdrowe lizaki Mniam-Mniam bez cukru, chrupki Mr Croc z certyfikatem EKO oraz mnóstwo innych słodkości! 

Na wszystkich czeka również moc atrakcji rodzinnych – nie tylko dla uczestników gier – w tym: wspólne pisanie listów – poczta świętego Mikołaja, Święty Mikołaj we własnej osobie oraz jego wyjątkowi pomocnicy – elfy, śnieżynki oraz renifery!Poczuj świąteczny nastrój i baw się całą rodziną!

UDZIAŁ BEZPŁATNY!

START I ZAKOŃCZENIE GRY: Galeria Ferio Wawer, Szpotańskiego 4

8 grudnia 2018, godz. 14:00 - 18:00

Na grę obowiązują zapisy! JEDNA REZERWACJA NA DRUŻYNĘ!

Więcej informacji: www.zwalcznude.pl/elfy/

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

elfy A3 2018 5 wawer

 
 

Terminy

  • 2018-12-08 14:00 - 18:00

Wspierane przez iCagenda