"Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły" LISTA REZERWOWA

 Rezerwacja zakończona
 
1
Kategoria
Klub dla Rodzin "Zwalcz Nudę"
Termin
2019-03-18 10:30 - 13:30
Miejsce
Klub Zwalcz Nudę ul.Kickiego 1/U4
Ilość miejsc
9
Miejsca dostępne
8
Telefon
884 939 880
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kategorie wiekowe
wszystkie

LISTA REZERWOWA

"Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły"

 

Warsztaty psychoedukacyjne umiejętności wychowawczych „Szkoła dla rodziców i wychowawców” oparte na metodzie Faber i Mazlich "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły"

To projekt, który ma na celu pomóc rodzicom w ich codziennych problemach. 

 

Czas trwania:

Warsztat to cykl 10 cotygodniowych spotkań, z których każde trwa 3 godziny.

Zajęcia będą odbywały się w każdy poniedziałek, w godz. 10:30-13:30 (pierwsze zajęcia odbędą się 18.03)

Spotkania tworzą logiczną całość, dlatego nie ma możliwości udziału tylko w wybranych zajęciach. Zapraszamy do zapisywania się na cały cykl.

Istnieje możliwość uczestnictwa z dziećmi poniżej 12 m-ca życia.

 

JAK WIECIE WSZYSTKIE ZAJĘCIA W KLUBIE DLA RODZIN ZWALCZNUDE.PL ODBYWAJĄ SIĘ BEZPŁATNIE DZIĘKI DOFINANSOWANIU M.ST.WARSZAWY.

Niestety, połowa rodziców tego nie docenia. Kiedy rodzic zapisuje siebie oraz dzieci na zajęcia i nie przychodzi, nie odwołuje udziału, to marnuje pracę naszych prowadzących i pieniądze wydane na materiały. Na każde zajęcia jest ograniczona liczba miejsc z których fundacja musi się wywiązać. Osoby, które opuszczają zajęcia utrudniają nam rozliczenie projektu bądź je uniemożliwiają. Takie działanie blokuje też udział w zajęciach tym którzy naprawdę chcą w nich uczestniczyć.

Dodatkowo podczas tych zajęć chcielibyśmy stworzyć dla was zamkniętą grupę, w której poczujecie się pewniej. Łatwiej będzie wam się otworzyć i porozmawiać na wszystkie możliwe tematy związane z rodzicielstwem. Wiąże się to z tym, że cała grupa musi przejść cały cykl (10 warsztatów) od początku do końca.

W ZWIĄZKU Z TYM WPROWADZAMY OPŁATĘ MOTYWACYJNĄ W WYSOKOŚCI 50ZŁ ZA CAŁY CYKL ZAJĘĆ. JEST TO OPŁATA JEDNORAZOWA ZA CAŁY CYKL, KTÓRA MA PAŃSTWA ZMOTYWOWAĆ I SPOWODOWAĆ, ŻE DECYZJA ZAPISANIA SIĘ DO GRUPY BĘDZIE DOBRZE PRZEMYŚLANA. OPŁATĘ NALEŻY WPŁACIĆ PRZELEWEM NA KONTO FUNDACJI:Tytuł przelewu: Darowizna Imię i nazwisko39 1160 2202 0000 0002 5271 7597
Bank Millenium, Fundacja Zwalcz Nudę
LUB WPŁACIĆ W SIEDZIBIE FUNDACJI NA UL. KICKIEGO 1/U4 OD WTORKU DO PIĄTKU W GODZ. 10-20

Jeżeli Państwa sytuacja materialna uniemożliwia Państwu dokonanie opłaty, prosze o indywidualny kontakt telefoniczny bądź mejlowy z P. Agnieszką.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
884 939 880
(kontakt telefoniczny od wtorku do czwartku w godzinach 15:00-20:00)


 
 
Liczba miejsc jest ograniczona!
 

UWAGA!!!
Osoby, które zapiszą się na zajęcia i nie przyjdą na warsztaty nie informując nas o tym tracą możliwość uczestnictwa
w pozostałych zajęciach z cyklu.
Rezygnacji z zajęć można dokonać co najmniej 24 godziny przed zajęciami wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 
 

Terminy

  • 2019-03-18 10:30 - 13:30

Wspierane przez iCagenda