Gra miejska - "W 180 minut dookoła Europy"

Kategoria
Aktywna Rodzina
Termin
2019-06-29 12:00 - 15:00
Miejsce
Galeria Renova, ul. Rembielińska 20
Ilość miejsc
200
Miejsca dostępne
131
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Kategorie wiekowe
wszystkie

180

Komu w drogę temu czas! Big Ben w Londynie, Koloseum w Rzymie i zamek w Lublinie! Pakujcie plecaki i wyruszajcie z nami na europejskie szlaki! Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską pełną przygód! Tym razem będziemy podróżować po Europie, a na uczestników zabawy czekać będzie masa atrakcji! Bawimy się 29 czerwca w godzinach 12-15 w Galerii Renova na Targówku. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy.

 kapitan Warszawa postac

Kolejna gra miejska w ramach projektu odbędzie się w znanej i lubianej przez mieszkańców Targówka i okolic Galerii Renova, ul. Rembielińska 20. Tym razem Kapitan Warszawa zaprosi uczestników wydarzenia do wspólnej wycieczki po europejskich miastach! Nie nastawiajcie się  jednak na zwykłe zwiedzanie – gracze będą musieli wykonać różne zadania i będą mieli na to tylko 180 minut. Czas będzie płynąć nieubłaganie, lecz tacy nieustraszeni podróżnicy jak Wy na pewno dadzą radę!

renova

Partnerami wydarzenia są Egurrola Dance Studio, Kawiarnia Doux oraz Centrum Edukacji i Zabawy Klockownia. Oprócz tego atrakcje przygotują Cukiernia Mocca, Przystanek Gofrowo, Retro Smaki, Kik oraz Cukiernia Sowa.

Fundatorem nagród - wciągających gier planszowych - jest firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina.

Nagrody ufundują również: Starpharma, Manufaktura Cukierków, Uroboros, Teatr Capitol oraz Media Service Zawada.

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

 
 

Terminy

  • 2019-06-29 12:00 - 15:00

Wspierane przez iCagenda