Akademia Pana Kleksa - gra miejska podczas rodzinno-sportowego pikniku na Błoniach PGE Narodowego

 Rezerwacja zakończona
 
74
Kategoria
Aktywna Rodzina
Termin
2019-09-14 12:30 - 15:30
Miejsce
Błonia PGE Narodowego
Ilość miejsc
200
Miejsca dostępne
126
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Kategorie wiekowe
wszystkie

 

akademiaWitajcie w naszej bajce, słoń zagra na fujarce, Pinokio nam zaśpiewa, zatańczą wkoło drzewa, - nucili wesoło uczniowie Akademii Pana Kleksa, w szalonej bajce autorstwa Jana Brzechwy. Bohaterowie historii przeżywali magiczne przygody! Wy również możecie doświadczyć prawdziwej magii,  biorąc udział w grze miejskiej – Turnieju o Złote Piegi. Wydarzenie odbędzie się 14 września na Błoniach PGE Narodowego w godzinach 13:00 - 16:00. Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.

Tym razem Ambroży Kleks postanowił wpaść na piknik z okazji Narodowego Dnia Sportu, a każde dziecko wie, że gdzie jest Pan Kleks tam nie ma nudy! Podczas gry miejskiej – Turnieju o Złote Piegi – będziecie mogli spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, wziąć udział w treningach i zawodach. Nie zabraknie również zwariowanych atrakcji wprost z Akademii Pana Kleksa, m.in. malowania piegów! Sprawdzimy, czy Pan Kleks miał rację mówiąc, że „piegi doskonale działają na rozum i chronią od kataru”.

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

Fundatorem nagród - wciągających gier planszowych - jest firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina.

Nagrody ufunduje również Teatr Capitol, Uroboros, Manufaktura Cukierków, Media Service Zawada oraz Starpharma.

Projekt współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.

Uczestników gry miejskiej zapraszamy również do wzięcia udziału w wielkim, rodzinno-sportowym pikniku na Błoniach PGE Narodowego, który organizowany jest w ramach Narodowego Dnia Sportu i Warszawskich Dni Rodzinnych. Bawimy się 14 września w godzinach 12:00-17:00. Więcej informacji – www.narodowydziensportu.pl, www.warszawskiednirodzinne.pl

 
 

Terminy

  • 2019-09-14 12:30 - 15:30

Wspierane przez iCagenda