Akademia Strachów - upiorna gra miejska w Blue City

Kategoria
Aktywna Rodzina
Termin
2019-10-31 16:00 - 20:00
Miejsce
Blue City, Aleje Jerozolimskie 179
Ilość miejsc
300
Miejsca dostępne
139
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Kategorie wiekowe
wszystkie

akadamia strachów

 Kapitan Warszawa zaprasza wszystkie strachy małe i duże na upiorną, halloweenową grę miejską do Akademii Strachów im. Hrabiego Draculi! Bawimy się 31 października w Centrum Handlowym Blue City (Aleje Jerozolimskie 179) w godzinach 16:00-20:00. Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.

blue city

Panie i Panowie drodzy, oto Wasza chwila grozy! Kapitan Warszawa wraz z naczelnym wampirem wprost z Rumunii, Hrabią Draculą zaprasza do wspólnej zabawy! Na naszej grze miejskiej swoją obecność potwierdziły wszystkie straszydła z Warszawy i okolic – duchy, wampiry, kościotrupy, baby jagi, zombie, wiedźmy, trolle, białe damy, truposzki i strzygi! Gwarantujemy Wam atrakcje wprost
z najstraszniejszych lochów, strychów i zamczysk. Zwykłym śmiertelnikom dobrze radzimy – przebierzcie się za upiora, dzięki czemu wtopicie się w tłum a straszydła wezmą Was za swojego pobratymcę! Jeśli nie zdecydujecie się na ten ruch, kto wie, może grę miejską zakończycie jako prawdziwe maszkary…

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw jest magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

Partnerzy wydarzenia

logówki haha

Nagrody – wciągające gry planszowe – ufunduje również firma Alexander, partner projektu Aktywna Rodzina.

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, waw4free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt współfinasowany przez miasto Stołeczne Warszawa.

 
 

Terminy

  • 2019-10-31 16:00 - 20:00

Wspierane przez iCagenda